Про Видавництво

Ми звичайні люди, але взяли на себе особливу відповідальність –
розповсюджувати достовірні знання про Іслам.
Наша мета – поширення добра.

Ми не єдині, але ми перевірені.

Наші книги особливі тим, що проходять ретельну багаторівневу перевірку на різних етапах. Одні книги пишуться кілька місяців, інші десятиліттями. Головними аспектами для нас є: достовірність та легкість у сприйнятті.

Більшість наших книг є перекладами праць з арабської мови, як всесвітньо відомих вчених Ісламських, так і сучасних Релігійних діячів.

У нашій роботі зовсім не достатньо ідеального знання арабської мови та тієї мови, на яку робиться переклад. Тільки глибоко розуміючи суть Релігійного питання можна правильно підібрати потрібні слова і висловити це на папері. Немає нічого складнішого у нашій роботі як написати простий текст.

Ми не пишемо глибоко наукових матеріалів. Наша мета – писати зрозумілі для більшості книги простими фразами, які вживають у сучасному просторі.

Книжка – це не просто текст, а це обміркований продукт. У нашій роботі немає дрібниць: важливо все – починаючи для кого ми робимо, якою мовою пишемо, як виглядає ця книга і навіть як ми це потім розповсюджуємо. Видання книги – це складний багатоступінчастий процес.

АЯ ГРУП – це довіра.

Дякуюємо, що вчитуєтеся і вслухаєтеся.Дякуюємо вам за те, що ми разом.

Разом з нами читачі мають можливість брати участь у виданні книг, журналів та буклетів. Ви можете зробити свій внесок у розповсюдження Знань та підтримати видавництво.

Роблячи благе діло не забувайте про намір «Виключно заради Аллаhа».